اعلام لیست پوسترهای پذیرفته شده


به نام خدا
 
همکار محترم، از اینکه در پاسخ به فراخوان یازدهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران برای انتقال مفاهیم بهتر و به منظور ارتقاء سلامت بیماران توجه ویژه مبذول داشته اید، سپاسگزاری خود را تقدیم می داریم.

به اطلاع می رساند که مقاله ارائه شده توسط جنابعالی/سرکارعالی در یازدهمین کنگره به عنوان پوستر پذیرفته شده است. خواهشمند است شرایط ذیل را برای معرفی پوستر در نظر داشته و تا پایان وقت اداری روز 1395/9/30فایل آن را را به دبیرخانه انجمن ارسال فرمایید.

 بدیهی است پوسترهایی که زودتر به انجمن ارسال می شوند، بلافاصله پس از ویرایش در سایت قرار می گیرند.

1-    در این کنگره پوسترهای منتخب بصورت الکترونیک (E-Poster) در محل قرار گرفتن LCD های ارائه پوستر در سالن اصلی به نمایش درخواهد آمد. این نمایش اسلایدها (Poster Presentation) مرتب و بتدریج تکرار می‌شوند. تعداد LCD برای ارائه کنندگان پوستر حداقل سه ایستگاه خواهد بود. زمان حضور همکاران برای معرفی پوستر ایشان و پاسخ گویی به سوالات بازدیدکنندگان در جدول پوستر در سایت انجمن اعلام خواهد شد.
2-    پوستر خود را بصوررت اسلاید روی Power Point به ایمیل انجمن 11thcongress@igda.ir ارسال نمایید.
3-    به همکاران ارائه دهنده پوستر امتیاز آموزش مداوم ارائه پوستر تعلق می‌گیرد.
4-    به همه همکارانی که پوستر ایشان در یازدهمین کنگره ارائه می‌گردد گواهینامه اعطا خواهد شد.
5-    از میان پوسترهای ارائه شده، 10 پوستر به عنوان پوستر برتر انتخاب شده و جوایزی اهداء می گردد.
6-    درصورتیکه تعداد پوسترهای ارائه شده بیش از دو عدد باشد برای هر همکار امکان ارائه دو پوستر فراهم می‌باشد، لطفا از میان پوسترهای تایید شده، پوسترهای مورد نظرتان را تعیین و اعلام فرمایید.
7-    طبقه‌بندی فهرست پوسترهای ارائه شده در LCD ها برای نمایش در یازدهمین کنگره علمی سالیانه انجمن بر اساس سه گزینه متفاوت در سه فرمت جداگانه: 
ü     نام همکاران ارائه دهنده پوستر
ü     موضوع پوستر
ü     رشته تخصصی پوستر ارائه شده
تنظیم و  به نمایش درخواهد آمد.
8-    با توجه به اینکه ساماندهی پاورپوینت‌ها و تنظیم آنها نیاز به زمان دارد، مستدعی است تا قبل از  پایان مهلت تعیین شده 1395/9/30 شرایط مورد درخواست ارائه پوستر را فراهم نموده و پوستر خود را ارسال نمایید. 

پوسترهای پذیرفته شده در روز چهارشنبه 95/10/22
پوسترهای پذیرفته شده در روز پنجشنبه 95/10/23
پوسترهای پذیرفته شده در روز جمعه 95/10/24
   1395/9/19 14:01


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

نوروز برابر با یکم فروردین ماه (روزشمار خورشیدی)، جشن آغاز سال و یکی از کهن‌ترین جشن‌های به جا مانده از دوران باستان است. خاستگاه نوروز در ایران باستان می‌باشد و هنوز مردم مناطق مختلف فلات ایران نوروز را جشن می‌گیرند. امروزه زمان برگزاری نوروز، در آغاز فصل بهار است. نوروز در ایران و افغانستان آغاز سال نو محسوب می‌شود و در برخی دیگر از کشورها تعطیل رسمی است.

بنا به پیشنهاد جمهوری آذربایجان، مجمع عمومی سازمان ملل در نشست ۴ اسفند ۱۳۸۸ (۲۳ فوریه ۲۰۱۰) ۲۱ ماه مارس را به‌عنوان روز جهانی عید نوروز، با ریشهٔ ایرانی به‌رسمیت شناخت و آن را در تقویم خود جای داد. در متن به تصویب رسیده در مجمع عمومی سازمان ملل، نوروز، جشنی با ریشه ایرانی که قدمتی بیش از ۳ هزار سال دارد و امروزه بیش از ۳۰۰ میلیون نفر آن را جشن می‌گیرند توصیف شده‌است.

پیش از آن در تاریخ ۸ مهر ۱۳۸۸ خورشیدی، نوروز توسط سازمان علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد، به عنوان میراث غیر ملموس جهانی، به ثبت جهانی رسیده‌بود. در ۷ فروردین ۱۳۸۹ نخستین دورهٔ جشن جهانی نوروز در تهران برگزار شد و این شهر به عنوان «دبیرخانهٔ نوروز» شناخته شد.

ادامه مطلب