دکتر نیوشا همای نیکفر

 مسئول اجرایی علمی اندودانتیکس
یازدهمین کنگره علمی سالیانه
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران


به نام خدا
و باز حماسه‌ای دیگر از انجمن دندانپزشکان عمومی ایران در شرف وقوع است یازدهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران برگزار خواهد شد .
دانش بشر در همه زمینه‌ها و رشته‌ها تخصصی در حال پیشرفت چشمگیری می‌باشد. در چند سال اخیر پیشرفت‌ها و نوآوری‌های زیادی در علم دندانپزشکی به وجود آمده است که موجب تحولات بسیاری در روند درمان دندانپزشکی گردیده است.
ابزار و فناوری‌های جدید با تکنولوژی‌های پیشرفته بازار تجاری دندانپزشکی را مملو از این مواد و ابزار کرده است، که همکاران دندانپزشک را ملزم به یادگیری علم، چگونگی بهره‌مندی و بکارگیری این تکنولوژی‌ها وادار کرده است.
 بدیهی است که علم لایتناهی است و هیچ حدومرزی برای پیشرفت آن و همچنین یادگیری آن وجود ندارد. ورود تکنولوژی‌های جدید در علم دندانپزشکی از سویی دقت درمان‌ها را بسیار بالا برده و از سوی دیگر پروسه درمان را برای دندانپزشک و همچنین  بیمار تسهیل کرده است.
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران مفتخر است با انتخاب تم "دندانپزشکی دیجیتال " در یازدهمین کنگره علمی سالیانه خود همچون گذشته افق تازه‌ای از علم و نوآوری‌های به روز را با همکاری و همراهی اساتید گران‌مایه میهن‌مان در اختیار دندانپزشکان عزیز سراسر ایران بگذارد.
استاد گرامی جناب آقای دکتر پارسا آتش رزم متخصص پروتزهای دندانی از اساتید برجسته و بنام کشورمان دبیر علمی کنگره هستند و سرکار خانم دکتر لیلا صدقی یار همیشگی انجمن باتجربه بالا در امر مدیریت به‌عنوان رئیس کنگره برگزیده شدند .
از تمامی همکاران گرامی سراسر کشور  و دانشجویان عزیز دعوت می‌کنیم تا با شرکت در کنگره یازدهم که در تاریخ 24-21 دی‌ماه 95 در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود فصل جدیدی از دندانپزشکی را تحت عنوان "دندانپزشکی دیجیتال" را برای خود گشوده و با یادگیری اصول و مبانی این علم در ارتقاء دانش خود و ارائه درمان‌های بهتر و مؤثرتر گام مهمی بردارند.
مفتخریم که با همکاری و همراهی شما عزیزان بار دیگر حماسه‌ای در عرصه علم و پیشرفت آن بیافرینیم.
منتظر حضور گرم و باشکوه شما می‌باشیم . 
دکتر نیوشا همای نیکفر
   1395/7/14 17:40


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما