سمپوزیم یک روزه لیزر

 
دندانپزشکان عمومی موظفند هر درمانی را که برای بیمار انجام می دهند از بهترین کیفیت برخوردار باشد.هیچکس نمی تواند اعلام کند که درمان دندانپزشک عمومی و همکار متخصص از نظر کیفیت در هر مورد، تفاوت داشته باشد، مگر اعتقاد داشته باشیم که در درمان بیماران تمایز قائل شویم. به همین منظور وظیفه ما به عنوان انجمن دندانپزشکان عمومی ایران، که گروه هدف‌مان دندانپزشکان عمومی می باشد، از همکاران دندانپزشک عمومی دعوت می کنیم که در تمام زمینه ها آخرین دستآوردها را فرا گیرند.
امروز چند مبحث جدید وارد دندانپزشکی شده است که از ایمپلنت شروع شده، با زیبایی وسعت گسترده ای پیدا کرده و ارتقاء وسیع و عمیق دانش با روتاری در اندو قدری منطقی شد و با آمدن سرامیک مقداری سردرگمی ایجاد شد و یکباره با تب لیزر صعود پیدا کرد و به علت محدودیت های درمان  در مسیر آن، خودکنترلی عارض گردید و امروز مجددا گستره های جدید ایمپلنت مانند اوردنچر، انواع پیوندها و متریال استخوانی و گسترده شدن تجویز سرامیک ها شروع شده که باید با دقت آن را نظارت کرد. تنها راه حل برخورد با تب زدگی، آموزش آکادمیک است.
همزمان با یازدهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران، کادر مرکزی انجمن از همکار ارجمند دکتر آرش رحیمی دندانپزشک عمومی که درحال به پایان رساندن دوره دکتری فیزیک هستند دعوت کرد که در یک روز با یک طراحی بسیار فشرده برای همکاران دندانپزشک عمومی و متخصصین، بطور علمی و فشرده کاربرد لیزر در دندانپزشکی را آموزش دهند و در ادامه در صورت تمایل در دوره های جامع آن شرکت کنند و مسافرت های علمی به مراکز مختلف با هدف صرفا آموزش آگاهانه در برنامه خود قرار دهند.
روز چهارشنبه از ساعت 10:00 صبح لغایت 17 بعدازظهر با حضور سخنرانان کارآمد و توانمند، با تمام جوانب لیزر بطور وسیع و جامع آشنا شویم و بدانیم در دندانپزشکی ترمیمی، پریو، اندو، بیماری ها، درد، بلیچینگ، افزایش طول تاج کلینیکی، آفت و تبخال، ناهنجاری های گیجگاهی فکی و وستیبولوبلاستی لیزر چگونه عمل می کند.
 
 

   1395/10/11 16:20


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
2/10 (تعداد آرا 1 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

نوروز برابر با یکم فروردین ماه (روزشمار خورشیدی)، جشن آغاز سال و یکی از کهن‌ترین جشن‌های به جا مانده از دوران باستان است. خاستگاه نوروز در ایران باستان می‌باشد و هنوز مردم مناطق مختلف فلات ایران نوروز را جشن می‌گیرند. امروزه زمان برگزاری نوروز، در آغاز فصل بهار است. نوروز در ایران و افغانستان آغاز سال نو محسوب می‌شود و در برخی دیگر از کشورها تعطیل رسمی است.

بنا به پیشنهاد جمهوری آذربایجان، مجمع عمومی سازمان ملل در نشست ۴ اسفند ۱۳۸۸ (۲۳ فوریه ۲۰۱۰) ۲۱ ماه مارس را به‌عنوان روز جهانی عید نوروز، با ریشهٔ ایرانی به‌رسمیت شناخت و آن را در تقویم خود جای داد. در متن به تصویب رسیده در مجمع عمومی سازمان ملل، نوروز، جشنی با ریشه ایرانی که قدمتی بیش از ۳ هزار سال دارد و امروزه بیش از ۳۰۰ میلیون نفر آن را جشن می‌گیرند توصیف شده‌است.

پیش از آن در تاریخ ۸ مهر ۱۳۸۸ خورشیدی، نوروز توسط سازمان علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد، به عنوان میراث غیر ملموس جهانی، به ثبت جهانی رسیده‌بود. در ۷ فروردین ۱۳۸۹ نخستین دورهٔ جشن جهانی نوروز در تهران برگزار شد و این شهر به عنوان «دبیرخانهٔ نوروز» شناخته شد.

ادامه مطلب