سمپوزیوم یک روزه چالش ها و راه حل ها

سمپوزیوم یک روزه چالش ها و راه حل ها
 
در دندانپزشکی همیشه درمان ها ساده و راحت نیستند، بسیاری از موارد درمان های دندانپزشکی نیازمند توجه و تشخیص چند جانبه و طرح درمانی است که ممکن است از راه های مختلف به نتایج مطلوب دست یابد و انتخاب یکی از آن ها دشوار باشد.
بر این اساس در کنگره یازدهم در بررسی مشکلات دندانپزشکی، مواردیکه در تشخیص بسیار اهمیت دارد بصورت کیس مطرح و دیدگاه های همکاران متخصص در رشته های مرتبط زنده و در صحنه جویا می شویم و در بحث و گفتگو برای دستیابی به یک راه حل یا راه حل ها به تبادل نظر خواهیم پرداخت.
سمپوزیوم چالش ها یک روزه است و در روز پنجشنبه در سالن سعدی از ساعت 8:30 لغایت 16:30 در چهارپانل برگزار می گردد. دکتر لیلا عطایی که سال ها در زمینه چالش های گوناگون موضوعات را با اساتید طرح کرده اند و برخی در مجله پیام دندانپزشکان نیز چاپ شده است، مدیریت آن را برعهده دارند.
 

   1394/2/1 15:33


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

حجت‌الاسلام مودب شيخ كليني را از آن نظر كه تدوين‌كننده اولين جامع حديثي شيعيان بوده است واجد اهميت دانسته و معتقد است كليني با در دست داشتن اصول اوليه كه به طور مستقيم اصحاب از امامان معصوم‌ص آن را دريافت كرده‌اند و هيچ‌گونه نقل به معنا و دستي در آن برده نشده است، حديث شيعه را به نسل‌هاي آينده رسانده تا اين مجموعه علمي بي‌نظير پس از اين نيز مورد استفاده قرار گيرد.

ادامه مطلب