سمپوزیوم یک روزه چالش ها و راه حل ها

سمپوزیوم یک روزه چالش ها و راه حل ها
 
در دندانپزشکی همیشه درمان ها ساده و راحت نیستند، بسیاری از موارد درمان های دندانپزشکی نیازمند توجه و تشخیص چند جانبه و طرح درمانی است که ممکن است از راه های مختلف به نتایج مطلوب دست یابد و انتخاب یکی از آن ها دشوار باشد.
بر این اساس در کنگره یازدهم در بررسی مشکلات دندانپزشکی، مواردیکه در تشخیص بسیار اهمیت دارد بصورت کیس مطرح و دیدگاه های همکاران متخصص در رشته های مرتبط زنده و در صحنه جویا می شویم و در بحث و گفتگو برای دستیابی به یک راه حل یا راه حل ها به تبادل نظر خواهیم پرداخت.
سمپوزیوم چالش ها یک روزه است و در روز پنجشنبه در سالن سعدی از ساعت 8:30 لغایت 16:30 در چهارپانل برگزار می گردد. دکتر لیلا عطایی که سال ها در زمینه چالش های گوناگون موضوعات را با اساتید طرح کرده اند و برخی در مجله پیام دندانپزشکان نیز چاپ شده است، مدیریت آن را برعهده دارند.
 

   1394/2/1 15:33


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

نوروز برابر با یکم فروردین ماه (روزشمار خورشیدی)، جشن آغاز سال و یکی از کهن‌ترین جشن‌های به جا مانده از دوران باستان است. خاستگاه نوروز در ایران باستان می‌باشد و هنوز مردم مناطق مختلف فلات ایران نوروز را جشن می‌گیرند. امروزه زمان برگزاری نوروز، در آغاز فصل بهار است. نوروز در ایران و افغانستان آغاز سال نو محسوب می‌شود و در برخی دیگر از کشورها تعطیل رسمی است.

بنا به پیشنهاد جمهوری آذربایجان، مجمع عمومی سازمان ملل در نشست ۴ اسفند ۱۳۸۸ (۲۳ فوریه ۲۰۱۰) ۲۱ ماه مارس را به‌عنوان روز جهانی عید نوروز، با ریشهٔ ایرانی به‌رسمیت شناخت و آن را در تقویم خود جای داد. در متن به تصویب رسیده در مجمع عمومی سازمان ملل، نوروز، جشنی با ریشه ایرانی که قدمتی بیش از ۳ هزار سال دارد و امروزه بیش از ۳۰۰ میلیون نفر آن را جشن می‌گیرند توصیف شده‌است.

پیش از آن در تاریخ ۸ مهر ۱۳۸۸ خورشیدی، نوروز توسط سازمان علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد، به عنوان میراث غیر ملموس جهانی، به ثبت جهانی رسیده‌بود. در ۷ فروردین ۱۳۸۹ نخستین دورهٔ جشن جهانی نوروز در تهران برگزار شد و این شهر به عنوان «دبیرخانهٔ نوروز» شناخته شد.

ادامه مطلب