فراخوان مقاله ویژه متخصصین رادیولوژی


به نام خدا
شماره: 9390/م/95
تاریخ:95/07/18


 
همکار گرامی سرکار خانم دکتر/ جناب آقای دکتر
رادیولوژیست محترم دهان، فک و صورت

باسلام و احترام، جراحی دهان، فک و صورت تنها رشته ای بینابینی، بین دندانپزشکی و پزشکی است که مستقیم این پل ارتباطی را از نظر حرفه ای برقرار می کند. هر چند که جان آدمی و دستگاه های حیاتی در هر لحظه در هر درمانی پزشکی را کلیه سطوح در ارتباط تنگاتنگ قرار می دهد.
به همین مناسبت پیشرفت های تکنولوژیک پزشکی در جراحی دهان، فک و صورت بیشتر نمایان می شود. یازدهیمن کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران یا تم (موضوع) اصلی "دندانپزشکی دیجیتال؛ اصول، کارایی و محدودیت ها" Digital Dentistry; Principles, Efficiencies and Limitations ، 24-21 دی ماه 1395 در تهران مرکز همایش های برج میلاد برگزار خواهد شد.
برخی رشته های دندانپزشکی مانند رادیولوژی و متعاقب پروتز از دندانپزشکی دیجیتال تاثیر بسیاری گرفته اند. قطعا جراحی بخصوص در روند آنالیز صورتی نیز از تکنولوژی دیجیتال تاثیر می پذیرد.
ضمن آنکه امروز کنترل عفونت، جراحی های ایمپلنت، جراحی انواع خارج کردن دندان های عقل، جراحی بازسازی فکی بحث روز روشن است و فرآیند درمان با ایمپلنت جراحی را در تمام سطوح کار دندانپزشک عمومی توسعه داده است و باید و نبایدهای آن از فرآیندهای مهم آموزشی است.
شما می توانید مقالات خود را از طریق سایت یازدهمین کنگره علمی سالیانه http://11thcongress.igda.ir/ (فرم ارسال مقالات) ارسال نمایید. با ارسال مقاله خود در کلیه سطوح می توانید دندانپزشکان بسیاری را که از سراسر کشور در کنگره های انجمن عمومی حضور می یابند، امکان سخنرانی پیدا کرد. بار دیگر به نادانسته های انسان نور تابانید و در این کنگره در کنار هم باشیم.


 


   1395/7/19 11:08


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما