پیام دکتر ثریا شاکری

پیام مسئول علمی اجرایی پروتز
یازدهمین کنگره علمی سالیانه
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

 


 
 به نام خدا
همکاران دندانپزشک،
یازدهمین کنگره علمی سالانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران در تاریخ 24-21 دی ماه در تهران برگزار خواهد شد.
تغییرات و تحولات در مهندس پزشکی و حوزه IT در سال های اخیر بر تمامی علوم از جمله پزشکی و دندانپزشکی تاثیرات زیاد و مثبتی گذاشته است. امروزه یادگیری دندانپزشکی دیژیتال و به روز بودن دندانپزشکان از دنیای دندانپزشکی نوین و دیژیتال جزو اصول اولیه کاری می باشد و موفقیت در تشخیص و درمان و سرعت کار کاملا وابسته به یادگیری این فناوری است و نتایج مطلوب و بهتری در درمان بیماران دارد و نیز راحتی کار دندانپزشک و بیمار از مهم ترین دستاوردهای آن است. لذا از همه اساتید و همکاران دندانپزشک و دانشجویان عزیز دعوت می کنیم با شرکت در کنگره یازدهم و بهره گیری از این علوم گام مهمی در پیشرفت دندانپزشکی کشور برداشته و در تبادل اطلاعات روز دنیا مشارکت نمایند.
امیدواریم با همکاری شما بار دیگر کنگره ای موفق در پیشرو اهداف انجمن دندانپزشکان عمومی و اعتلای دانش دندانپزشکی کشور داشته باشیم.
دکتر ثریا شاکری
 
 
  
   1394/2/30 17:16


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

حجت‌الاسلام مودب شيخ كليني را از آن نظر كه تدوين‌كننده اولين جامع حديثي شيعيان بوده است واجد اهميت دانسته و معتقد است كليني با در دست داشتن اصول اوليه كه به طور مستقيم اصحاب از امامان معصوم‌ص آن را دريافت كرده‌اند و هيچ‌گونه نقل به معنا و دستي در آن برده نشده است، حديث شيعه را به نسل‌هاي آينده رسانده تا اين مجموعه علمي بي‌نظير پس از اين نيز مورد استفاده قرار گيرد.

ادامه مطلب