پیام دکتر نیوشا نیکفر

مسئول اجرایی اندو
دهمین کنگره علمی سالیانه
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
 دکتر نیوشا نیکفر

آموزش های مفید و هدفمند
درمان ماندگار برای بیماران
به نام ایزد منان
با توجه به پیشرفت های به روزافزون  در دانش دندانپزشکی و نیاز افراد جامعه به درمان های ساده و پیچیده دندانپزشکی لزوم  بروزرسانی این علم در میان همکاران دندانپزشک و دانشجویان مشهود می باشد.
این مهم یکی از آرمان ها و اهداف انجمن های علمی است که با برگزاری کنگره ها و همایش های علمی تا حد زیادی می توان به آن دست یافت .
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با برگزاری موفق دوره های جامع در چندین رشته تخصصی و بهره مندی از اساتید برجسته میهن مان رفع این نیاز را برای دندانپزشکان جامعه بعنوان سرلوحه فعالیت های خویش قرار داده است.
و اکنون مفتخریم که به روال سال های گذشته امسال هم در تاریخ 10 الی 13 شهریور ماه 1394 دهمین کنگره علمی سالیانه را با موضوع " هدف آموزش ، پیشگیری و ماندگاری درمان در دندانپزشکی " برگزار نماییم.
بی شک در هر جامعه ای در صورت وجود آموزش های مفید و هدفمند و به روز را در تمامی حرفه ها می توان شاهد نتایجی بسیار پربار بخصوص در رشته دندانپزشکی از این دستاورد آینده ای بسیار روشن هم برای دندانپزشکان از نظر دانش علمی و مهارت های کلینیکی و هم برای مردم کشورمان از نظر بهره مندی از  درمان های ماندگار بود و لذا می توان شاهد بهداشت بهتر و پیشگیری از نیاز به درمان در فرزندانمان باشیم. شعار دهمین کنگره نیز " نقش اخلاق و اقتصاد در دندانپزشکی " می باشد.
دهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران به ریاست سرکار خانم دکتر فینا ناوی از دندانپزشکان محبوب کشورمان و دبیر علمی کنگره جناب آقای دکتر سید جلیل صدر از استادان بنام و برجسته میهن مان و همچنین با درایت و مدیریت جناب آقای دکتر شهنی زاده رئیس هیات مدیره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران برگزار خواهد شد .
باعث افتخار و مسرت ما می باشد که بتوانیم با برگزاری سخنرانی های جامع و مفید از اساتید بنام کشورمان و کارگاه ها و پانل های علمی بار دیگر در خدمت تمامی شما همکاران عزیز بوده و رضایت خاطر شما را فراهم نماییم.
امیدواریم تا در این راه که با همکاری و همیاری تعداد کثیری از اساتید و همکاران دندانپزشک مان قدم برداشته ایم شاهد همراهی و حمایت شما و حضور پربارتان باشیم.
حضورتان اشارتی است پیامبرانه ، شاید دردمندی به دستان شما دخیل بسته باشد
مادامی که تلخی زندگی دیگران را شیرین می کنی بدان که زندگی می کنی
   1394/3/26 16:45


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5/10 (تعداد آرا 35 نفر )