سمپوزیم یک روزه سرامیک


انجمن دندانپزشکان عمومی ایران برای استفاده بهتر و بیشتر از تکنولوژی ها و روش های جدید درمان سال هاست راهکاری را برگزیده که ابتدا این مباحث را به صورت بازآموزی نوین، سپس سمینارهای یک روزه و پس از آن به صورت دوره جامع آموزش دهد.
هدف ما عمق بخشیدن به دانش همکاران دندانپزشک عمومی در سراسر کشور می باشد تا بتوانند هر علم روز را با تکیه بر دانش متکی بر شواهد علمی بیاموزند و هر درمانی را به بهترین شکل انجام دهند.
در یازدهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران که در 24-21 دی ماه 1395 در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می گردد، ما بعنوان یک پیش درآمد ارزشمند، در روز سه شنبه 21 دی ماه 1395 برای آگاهی جامع و کامل از سرامیک ها در سالن حافظ یک برنامه سیستماتیک را با حضور اساتید گرانقدر میهن مان طراحی کرده ایم.
این روش کار موجب می گردد سرامیک ها که امروز مورد اقبال همکاران دندانپزشک و بیماران قرار گرفته است، تمام مراحل تئوریک و کلینیکی آن را به طور آکادمیک با الفبای علمی آموخته شود.
دعوت می کنیم جدول این برنامه که به حضورتان تقدیم می گردد با دقت مطالعه کنید و برای حضور در کنگره روزهای 21 تا 24 دی ماه 1395 آن را در دستور کار روزانه تان قرار دهید تا از انجمن خودتان یافته های عالی علمی و بروز دندانپزشکی جهان را خوب بیاموزیم.
  

   1395/10/12 10:06


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.1/10 (تعداد آرا 20 نفر )